НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Студіо Сіті виставляє на продаж забезпечені облігації для фінансування будівництва

Studio City International Holdings Ltd (SCIHL) частково покриє капітальні витрати на будівництво другої фази Studio City у Макао за рахунок запланованого розміщення забезпечених облігацій.

Studio City

Стовідсоткова дочірня компанія компанії «Studio City Company Ltd» проведе пропоноване розміщення, а процентна ставка та інші умови будуть визначені після встановлення ціни розміщення. У самому кампусі буде розміщено велику кількість гральних залів. Ігрові автомати України, США, Європи та решти світу будуть представлені там.

«Studio City Company Ltd сьогодні оголошує про те, що вона пропонує провести міжнародне розміщення старших забезпечених облігацій, а чисті надходження від запропонованого розміщення будуть використані для часткового фінансування капітальних витрат за проектом Studio City, що залишився, і для загальних корпоративних цілей», — йдеться в заяві компанії .

Studio City Investments Ltd та її існуючі дочірні компанії, за винятком Studio City Company, мали гарантувати облігації. Однак ні SCIHL, ні її материнська компанія Melco Resorts Entertainment не будуть виступати як гарант.

Компанія також додала: «Оскільки на дату випуску цього прес-релізу не було укладено обов’язкової угоди щодо запропонованих облігацій, запропоновані облігації можуть бути випущені, а можуть і не бути».

В окремому релізі компанія SCIHL повідомила, що вона уклала угоди про підписку з «деякими існуючими інституційними власниками її звичайних акцій та американських депозитарних акцій».

Gambing

Очікується, що це приватне розміщення принесе близько 300 млн. доларів США, що сприятиме подальшому розвитку другої фази проекту.

Studio City — це вбудований курорт на тему голлівудської студії, розташований в Котай, Макао. Проект Фази 2 є значним розширенням, в результаті якого буде додано близько 250 000 квадратних метрів ігрових площ.

Вартість проекту становить близько 1,3 млрд доларів США, а відкриття заплановане на грудень 2022 року.