НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Найкращі ігрові автомати березня

Березень здається особливо плідним місяцем, коли йдеться про випуск нових слотів. Ми вже бачимо десятки анонсів нових релізів і деякі з них здаються дуже привабливими. Продовжуйте читати нашу статтю, щоб дізнатися про найцікавіші ігри березня.

Stacked — Betsoft Gaming — 18 березня

Приходьте на барабани Stacked, щоб на власні очі побачити одне з найкращих магічних шоу на землі. Розгадайте, як фокусник виконує свої трюки і ви можете бути винагороджені невеликим станом на вашому балансі. Покращити ситуацію зможуть фріспіни без відіграшу.

Stacked – Betsoft Gaming

Для цього слота дизайнери Betsoft відійшли від традиційного дизайну слотів, розмістивши на екрані лише 4 барабани. З 4 рядами та 20 активними лініями виплат гравці можуть робити ставки від $0,20 до $150 на спин.

Коли мова заходить про бонусні функції, Stacked може запропонувати багато чого. Під час будь-якого спини ви можете стати свідком секретного фокусу. На барабани додається випадкова кількість карток лицьовою стороною вниз. Коли вони перевертаються, на них з’являються відповідні символи, що призводить до великих виплат.

Фокусник також може на власний розсуд налаштувати барабани на вашу користь. Можна вибрати до 8 випадкових символів з барабанів і перетворити їх на стопку з виплатою в 3 рази більше за початкову. Якщо цього недостатньо, він може підштовхнути барабан вгору чи вниз, щоб сформувати більше виграшних комбінацій.

І останній, але не менш важливий трюк. Висадіть на барабанах 3 Mystery Box Wilds та отримайте 5 безкоштовних обертань. Виберіть 4 місця на барабанах і почнуть відбуватися магічні ефекти. Ви можете запустити множники виграшу до x4, заробити до 5 додаткових безкоштовних обертань, отримати миттєві виграші або навіть перетворити весь барабан на Wild на час дії функції.

Safari Sam — Betsoft Gaming — 18 березня

Safari Sam відправить вас у пригоду в глибини африканських джунглів. Тут ви матимете шанс побачити місцеву дику природу і, можливо, навіть трохи постріляти. Але майте на увазі, що в кущах ховається лев, тож будьте напоготові.

Слот має 5 барабанів, 3 ряди та 30 активних ліній виплат. Ця конструкція дозволяє робити ставки від $0,30 до $150 на спин. Як тільки ви будете готові, просто натисніть на кнопку обертання, щоб привести барабани в рух.

Коли ви починаєте грати, перше, на що ви звертаєте увагу, — це стековані виграші, що випадають. Коли на всіх барабанах випадає той самий символ і утворюється виграш, ви отримуєте додаткову виплату у розмірі 3-кратної вартості символу. Символи складаються в один символ, а зверху випадають два додаткові.

Під час будь-якого спину на барабанах можуть з’явитися випадкові вайлди. Вони супроводжуються множниками, які можуть бути x2, x3, x5 або навіть x10. Випадкові Wilds можуть випадати лише на барабанах 2 та 4 і не можуть бути виграні під час бонусних безкоштовних обертань.

Випадання символів горили, зебри та мавпи у будь-якій комбінації на першій лінії виплат запускає безкоштовні обертання Wild Animals Free Spins. Виберіть одну з тварин, яка стане додатковим диким символом під час цієї функції з множником виграшу x2.

Випадання 3 символів Bonus на барабанах 1, 3 та 5 запускає бонусний раунд. Тут вам потрібно допомогти Сему знайти гарне місце для полювання на тварин. Продовжуйте вибирати місця, доки не потрапите на знак Collect.

Wild Luchador — Quickspin — 19 березня

Вийдіть на ринг і поборіться зі лютими променями в цій новітній грі від Quickspin. Воюйте на арені, отримуючи величезні виплати, що перевищують 40 000 разів загальну ставку.

З 5 барабанами, 3 рядами та 243 способами виграти, Wild Luchador дозволяє робити ставки від $0,30 до $90 за спин. Приготуйтеся до бою і натисніть кнопку Spin, щоб розпочати свою пригоду.

Кожен барабан у грі має власний символ Luchador Wild. Коли він з’являється на барабані, він розширюється та охоплює його. За допомогою класичного символу Champion Belt Wild можна отримати великі виплати навіть під час базової гри.

Випадання 3, 4 або 5 скатерів Death Clock запускає бонус Dead Slam Free Spins. Ви отримуєте 7 безкоштовних обертань і множник виграшу в прямій залежності від кількості скаттерів, що випали. Він може бути x2, x3 або x5, якщо функція запускається при випаданні 3, 4 або 5 скатерів. Під час функції Luchador Wilds найчастіше з’являються на барабанах.

Big Fin Bay — Thunderkick — 30 березня

Якщо ви любитель глибоководної риболовлі, вам, напевно, сподобається те, що приготував для вас Big Fin Bay. Приготуйте вудку і вирушайте за уловом дня. Якщо успіх буде на вашому боці, ви зможете отримати велику виплату, яка більш ніж у 15 000 разів перевищить загальну ставку.

Для цього слота дизайнери Thunderkick вирішили використовувати 6 барабанів і 5040 способів виграти, які можуть збільшитися до 117649 у функції. Зі ставками від $0,10 до $100 на спин, Big Fin Bay — це доступний слот для будь-якого типу гравців.

Коли справа доходить до бонусних функцій, слот не розчаровує. Крім стандартного Wild ви можете отримати золотого Мерліна, який розширюється і охоплює весь барабан, на який він потрапляє.

Таємничі вайлди ще одна функція, на яку варто звернути увагу на барабанах цього слота. Вони можуть перетворити від 1 до 3 барабанів на цілі стопки Wilds. І останнє, але не менш важливе – бонус безкоштовних обертань.

Щоб запустити цю функцію, необхідно, щоб на барабанах випало від 3 до 6 розкиданих якорів. Ви отримаєте довільну кількість безкоштовних обертань, максимальна кількість яких може досягати 36. Під час функції будь-який Wild, що випав на барабані, буде розширюватися, внаслідок чого барабан також розширюватиметься. На кожному барабані може з’явитися до 7 символів, що дає 3 додаткові безкоштовні спини.

Temujin Treasures — Pragmatic Play — 18 березня

Завітайте до барабанів Temujin Treasures і допоможіть Чингісхану в його прагненні до світового панування. Допоможіть йому в його місії, і він винагородить вас золотом на вагу золота. Якщо цього недостатньо, щоб заманити вас, можливо, вас заманить прогресивний джекпот.

Temujin Treasures - Pragmatic Play

Це 5-барабанний слот з 1024 способами виграти. Ліміти ставок трохи незвичайні: від $0,38 до $190 за спин. Коли все готово, просто натисніть кнопку Spin, щоб розпочати свою пригоду.

Дикий символ може випадати лише на барабанах 2, 3 і 4, замінюючи собою решту звичайних символів. Якщо на трьох середніх барабанах випадає шість однакових символів, запускається функція Wild Switch. Всі символи, що збіглися, перетворюються на Wilds.

Якщо на барабанах 2, 3 та 4 випаде символ Scatter, це запустить функцію «Колесо з безкоштовними іграми». На цьому колесі можна отримати до 50 безкоштовних обертань, джекпот або грошовий приз. Після запуску безкоштовного обертання на барабанах з’являються різні символи. Петарди тепер є скаттерами, і щоразу, коли вони випадають, видається випадковий приз.