НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Чому варто навчитися IT та де пройти курс онлайн

Ймовірність глибокої міжнародної кризи зростає, тому рядовим громадянам треба готуватися до складних часів. Практика показує, що під час кризи можуть закриватися підприємства та банки, через що буде складно знайти нову роботу згідно з чинною професією.

Водночас IT спеціалісти можуть заробляти різними методами, починаючи від працевлаштування, закінчуючи запуском власного проєкту. Щоб опинитися у зазначеній категорії, почніть освоєння мов програмування. Вивчити Python зараз можливо у форматі онлайн, курс від https://mainacademy.ua/ua/kursi/python-developer/ допоможе освоїти багато аспектів. Надалі зможете стабільно заробляти гроші, й брати участь у різноманітних проєктах. Варто зазначити, що працевлаштування можливе, як в Україні, так і в країнах Європейського союзу.

Скільки потрібно часу

У тому випадку, коли пріоритет буде зроблено на зазначеному курсі, знадобиться чотири місяці, щоб навчитися програмувати. Спеціалісти Main Academy гарантують отримання наступних знань та навичок:

  • Вміння писати програми,
  • Написання першого клієнт-сервер додатка,
  • Використання патернів та багато іншого.

Усього буде проведено двадцять дев’ять занять, що займе сімдесят дві години. Так що, через короткий проміжок часу, зможете створювати власні проєкти, або працевлаштуватися на високооплачувану посаду.

Наскільки важко освоїти програмування

Сфера IT може показатися важкою для новачків, бо з’являються різні аспекти, яких нема в інших напрямках. Водночас якщо зможете адаптуватися та освоїти базові дії, тоді подальше навчання буде проходити значно легше. Таким чином, щоб навчитися програмувати, потрібно освоїтися у початковому рівні. Також не забувайте, що для досягнення позитивних результатів, необхідно регулярно прогресувати. Практика показує, 29 занять достатньо для виходу на високий рівень програмування. Надалі читайте тематичну літературу, щоб розвиватися в IT напрямку.

Як заробляти

Враховуючи той факт, що IT проєкти закриваються, через певний час, експерти рекомендують підробляти фрилансером. Тобто знадобиться зареєструвати акаунт на біржі та виконувати завдання. Чим більше завдань виконаєте успішно, тим буде вище рейтинг. Фриланс може стати основним типом заробітку, якщо будуть поступати регулярні замовлення. Також можливо розробити власну програму, яка виконує певні опції, що важливі для бізнесу, чи рядових користувачів. Прибуток буде залежати від актуальності програмного забезпечення.

10.08.2022, 19:00