НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Чи варто замовляти кондиціонер восени та чому використовують теплові завіси

Кондиціонер – це техніка, яка актуальна для літнього сезону, тому пік замовлень спостерігається наприкінці весни та у літні місяці. Водночас при наявності бажання зменшити фінансові витрати, рекомендується виконувати покупку восени, коли на ринку зменшується попит.

Своєю чергою для ознайомлення з пропозиціями, користуйтеся віртуальними торговими платформами, які мають широкий каталог товарів. Наприклад, компанія «Ventbazar» здатна надати ventbazar.ua/konditsionirovanie/kondicionery/nastennie сучасний кондиціонер по доступній ціні. Настінні моделі оптимально підходять для усіх типів житлових приміщень, починаючи з будинків та квартир, закінчуючи офісами у бізнес-центрах.

На що звернути увагу

Кожний кондиціонер має унікальні характеристики, тому підбирайте техніку, яка відповідає необхідними критеріями. А саме, зверніть увагу на наступні аспекти:

  • Напруга,
  • Рівень шуму,
  • Споживання електроенергії,
  • Площа приміщення.

Окрім опції охолодженні, деякі зразки кондиціонерів можуть нагрівати повітря. Враховуючи той факт, що на вулиці прохолодна погодна, зазначена опція може стати актуальною восени. А взимку, кондиціонер може стати додатковим пристроєм для опалення кімнати.

Що замовити для зимового сезону

Опалення житлового приміщення у зимні місяці – є пріоритетним аспектом для власників будинків та квартир. У тому випадку, коли немає можливості побудувати систему опаленні від газу, чи встановити універсальний котел, розгляньте прилади, які працюють від електроенергії. Теплова завіса ventbazar.ua/otoplenie/teplovye-zavesy вважається економним варіантом на довгостроковій перспективі, бо техніка має низьке енергоспоживання. Водночас можливо опалювати значну житлову площу, тому зазначена модель техніки має великий попит на українському ринку.

При замовленні теплової завіси, звертайте увагу на максимальну площу, яку здатен охопити пристрій. Практика показує, що краще збільшити грошові затрати на початковому етапі, а потім довгі роки не прибігати до додаткових пристроїв. А враховуючи той факт, що теплова завіса значно економніша, відносно класичних обігрівачів, отримаєте значну економію на комунальних рахунках. У тому випадку, коли у домі є система обігріву, проте ефективність знаходиться на середньому рівні, пристрій можливо використовувати, як додатковий елемент. Таким чином, зможете суттєво зменшити витрати на газ або дрова, бо теплова завіса захищає приміщення від холодного повітря, яке може проникати, через витяжку.

24.09.2022, 12:40