НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Наскільки перспективний сегмент спортивних ставок та як грати

Спортивні ставки є універсальним напрямком в сегменті азартних ігор, бо підходять, як досвідченим гравцям, так і новачкам. Щоб почати ставити на спорт, необхідно зареєструватися на одній або декількох букмекерських конторах. Наприклад, компанія париматч є провідним представником у сфері бетінгу. Користувачі букмекерської контори можуть ставити на популярні види спорту та кіберспорт. На вибір пропонуються коефіцієнти до початку події та лайв формат.

Які доступні пропозиції

У багатьох випадках гравці не обмежуються ставками на переможця, бо не завжди вдається виявити фаворита зустрічі. Своєю чергою, щоб виграти гроші в такому матчі, можливо зробити ставку на наступні критерії:

  • Тотал (кількість голів);
  • Подвійний результат;
  • Індивідуальні показники гравців;
  • Статистика першої або другої частини.

Наприклад, якщо впевнені у тому, що у футбольному матчі буде забито, як мінімум один гол, тоді ставте на тотал більше 0,5. Й навпаки, коли грають команди з низькою результативністю, обирайте показник в графі тотал менше.

Популярні підходи

Професійні гравці кожного дня виконують ставки, тому орієнтуються на певні коефіцієнти. Практика показує, що популярними показниками є значення 2 та 1,5-1,6. Зазначені коефіцієнти підходять до математичних стратегій, що дозволяє корегувати ставки при програшах, тим самим швидко відігравати негативні результати. Наприклад, стратегія Мартінгейл ідеально підходить для гравців, які користуються коефіцієнтом 2. При невдачі, необхідно збільшувати ставку у два рази, щоб вийти на прибуткову відмітку, завдяки одному виграшу.

Якщо звикли аналізувати події, тоді ставте середні або великі кошти, обираючи пріоритетний матч. Наприклад, мюнхенська Баварія стабільно виграє у чемпіонаті Германії та забиває велику кількість голів. Якщо регулярно ставити на перемогу клуба та періодично збільшувати суми ставок, тоді зможете знаходитися на позитивній відмітці.

Ставки у форматі лайв

Початкові коефіцієнти часто виявляються нижчими від реальних, тому раціонально ставити у лайв форматі. А саме, якщо впевнені у перемозі конкретної команди або атлета, тоді зможете поставити на високий коефіцієнт, під час негативної серії. У тенісі фаворит може програти перші сети, що вплине на показник. Баскетбольні клуби грають першу частину на рівних, що дозволяє поставити на більший коефіцієнт, відносно стартової відмітки. Аналогічні принципи актуальні до інших видів спорту, тому аналізуйте загальну тенденцію.

20.01.2024, 19:50

Text.ru - 100.00%