НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Квір артистка AquaLatex випустила музичну композицію Hate Love You

Квір артистка AquaLatex активно займається музичною діяльністю та регулярно радує шанувальників новими хітами. Прем’єра пісні Hate Love You відбулася першого лютого 2024 року. В YouTube музична композиція набрала близько чотирьох тисяч переглядів, протягом перших днів. Також з творчістю АкваЛатекс можливо ознайомитися на інших популярних платформах.

Тематика пісні Hate Love You

Варто зазначити, що пісня є повністю англомовною, тому знадобляться знання англійської, щоб зрозуміти текст. Окрім AquaLatex, у записі треку взяла участь Vlada Chaika. Основне посилання полягає у тому, щоб продемонструвати суспільству впевненість у своїх силах. А саме, у приспіві присутні наступні фрази:

  • Мої нігті кращі за тебе
  • Мій макіяж кращий ніж у Вас
  • Моє волосся краще за тебе
  • Я тебе ненавиджу.

Ознайомитися з повним текстом пісні, можливо на офіційній сторінці в YouTube. Текст знаходиться тут https://youtu.be/I6J2biOXAQc?si=ENyma_C_bh_jYuee під відео. Поділитися власними враженнями зможете в коментарях. Крім того, на платформі можливо поставити лайк. Щоб не пропускати нові релізи артистки, підписуйтеся на канал. На цей час у відкритому доступі знаходиться 362 відео.

Хто така квір артистка АкваЛатекс

AquaLatex представниці ЛГБТ суспільства, яка з кожним місяцем збільшує свою популярність в українському шоубізнесі. Справжнє ім’я Мейхер Леонардо Андрійович. Згідно з інформацією з офіційного сайту, народилася 26 березня 1998 року у місті Херсон. На цей час проживає в Києві, де займається творчою діяльністю.

Окрім музичного контенту, в YouTube можливо ознайомитися з персональним блогом та шоу проєктами. Тут основною ціллю є перевтілення у різні образи та донесення до суспільства певної точки зору. Також на офіційному сайті https://aqualatex.space/ зазначено, що квір артистка бере участь у різних заходах та шоу, тим самим не обмежується діяльністю в інтернеті. А саме АкваЛатекс є акторкою, коміком, моделлю, ведучою, композитором та продюсером. Залишити заявку на співпрацю, можливо на офіційному сайті артистки.

Які відео стали популярними

Діяльність ЛГБТ артистів популяризується з кожним роком, тому контент має свою аудиторію. Щодо популярних робіт АкваЛатекс, то першою чергою можна виділити пісні I’m Not Drag Queen та OST PODIUM. Щодо робіт іншого формату, то шоу СУП стабільно набирає велику кількість переглядів. Випусків багато, всі епізоди можливо подивитися в Ютубі.

05.02.2024, 17:36 

Text.ru - 100.00%