НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Як ставити на футбол та хокей користуючись букмекерською конторою

Футбол та хокей належать до переліку популярних видів спорту, які обирають для ставок любителі та професійні бетери. Завдяки наявності високих коефіцієнтів, можливо користуватися різними підходами, щоб вийти на позитивну фінансову статистику. Стосовно вибору букмекерської контори, то париматч є надійним варіантом для усіх гравців. Компанія уважно слідкує за статусними турнірами, а також надає можливість ставити на матчі чемпіонатів другого ешелону.

Загальні особливості

Необов’язково бути експертом, щоб визначити фаворита та аутсайдера певної спортивної події. Якщо будете ставити на центральні змагання, то можете орієнтуватися на коефіцієнти букмекерської контори. Водночас рекомендується аналізувати загальну тенденцію та наявність травмованих гравців. Коли у фаворита відсутні провідні гравці, то раціонально утриматися від ставки.

Ще один нюанс полягає у тому, щоб утримуватися від ризикових ставок. Наприклад, у матчі Реал – Барселона може бути будь-який результат, а коефіцієнти вважаються умовними. Якщо ставите на подібні зустрічі, тоді обирайте подвійний підсумок або тотал. Такий підхід допоможе збільшити ймовірність виграшу.

Ставки на футбол

У футбольному матчі може бути три підсумки, що дозволяє поставити на перемогу однієї зі сторін або нічию. Зазначені коефіцієнти вважаються найбільш привабливими, бо подвійний підсумок характеризується суттєвим зниженням показника. Якщо звикли ставити на впевнених фаворитів, тоді обирайте для ставок наступні змагання:

  • Єврокубки;
  • Англійська Прем’єр Ліга;
  • Італійська Серія А;
  • Німецька Бундесліга.

Завдяки трьом потенційним підсумкам, букмекер надає відносно високі коефіцієнти, навіть на впевненого фаворита зустрічі. Наприклад, Ліверпуль впевнено розгромив скромний Брендтфорд, а коефіцієнт на перемогу склав 1,68. Лідер чемпіонату Німеччини Байер виграв Гайденгайм, коефіцієнт 1,42.

Ставки на хокей

На відміну від футболу, у хокеї можливо обрати підсумок основного часу, або переможця зустрічі. Перевага зазначеного нюансу очевидна, бо можливо ознайомитися з коефіцієнтами, без урахування нічиєї. Щодо турнірів, то більшість любителів хокею ставлять на матчі НХЛ та чемпіонат світу, де грають збірні.

Основний недолік полягає у тому, що у хокеї немає високої стабільності. Лідери часто програють аутсайдерам, причому трапитися такий випадок може у будь-який момент. Втім, якщо звикли ставити на аутсайдерів та зацікавлені у виграші на високих коефіцієнтах, тоді така тенденція виявиться позитивною, й принесе значні призові кошти.

21.02.2024, 19:03

Text.ru - 100.00%