НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Чи варто замовляти магістерську в компанії Світ Знань?

Якщо Ви хочете замовити магістерську роботу на підготовки якої у Вас бракує часу чи натхнення, то напевно, що ви шукаєте того, кому можна повністю довіряти. Адже випускна кваліфікаційна робота — це надзвичайно важливо, хочеться, щоб вона дійсно була бездоганною та забезпечила високу оцінку в дипломі. Не варто забувати й про те, що магістерська робота коштує немало — зазвичай вартість цієї письмової роботи складає приблизно 3500 — 3900 грн (вартість залежить від спеціальності, теми дослідження та бажаних строків підготовки роботи), а нікому ж не хочеться віддати гроші за абищо, а потім ще й доплачувати за внесення правок в роботу. Якщо Ви знайшли на просторах мережі компанію “Світ Знань” та маєте сумніви щодо неї, тоді варто зазирнути на сайт сервісу “Rating”. Там зібрані чесні відгуки про величезну кількість реферативних компаній і в тому числі й про компанію “Світ Знань”.

Світ Знань відгуки свідчать про те, що їй можна повністю довіряти. Компанія дуже добре зарекомендувала себе на ринку інформаційних послуг України й має безліч переваг. Серед них можна відзначити:

  • наявність офісу, до якого можна звернутися в робочий час;
  • можливість оформити замовлення через Telegram, Viber, соціальні мережі: Instagram, Facebook, а також через офіційний сайт компанії;
  • надання гарантій безкоштовних доопрацювань;
  • оперативність авторського колективу компанії;
  • зручну систему оплату;
  • високий рівень якості письмових робіт. Судячи по відгукам немає нарікань на низьку унікальність, або ж порушення правил академічної доброчесності тощо.

А чи можна довіряти показникам сервісу?

Сервіс “Rating” є незалежним й на ньому відображені об’єктивні відгуки людей, які вже встигли замовити послуги в тій чи іншій компанії. Вони оцінюють роботу компанії за такими критеріями, як:

  • якість. Тут все зрозуміло, адже письмова робота має допомогти замовнику досягти поставлених перед ним цілей. Цей критерій є дійсно найважливішим, проте, оцінити його вийде лише за умови, що по інших “фронтах” все добре;
  • строки. Порушення дедлайну веде до академічної заборгованості та може навіть стати причиною відрахування;
  • сервіс. Нікому ж не хочеться спілкуватися з невихованими менеджерами чи не мати можливість контролювати процес підготовки роботи;
  • вартість.

Варто відзначити, що сервіс має цікавий алгоритм, який забезпечує максимальну об’єктивність — компанія може навіть піти в мінус (тому підтримувати високий рівень всіх показників необхідно завжди).