НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Що нового в лінійці протиударних годинників G-Shock

G-Shock – це годинник, який привніс нову концепцію міцності у годинниковий механізм. Все почалося в 1981 році з безрозсудного на той момент рішення створити ударостійку конструкцію, здатну витримати будь-яке падіння. Упродовж двох років було протестовано понад 200 прототипів. І нарешті з’явилася технологія, яка втілювала всі задуми авторів. З того часу G-Shock продовжує свою еволюцію, оскільки виробник Casio вкладає чималі сили та ресурси у розвиток та застосування на практиці всіх передових розробок.

Лаконічні новинки G-Shock

Всі вироби японської модельної лінійки Casio G-Shock виготовляються на сертифікованому заводі, розташованому в Китаї.

Casio G-Shock GMA-S2100BA-2A1ER

Протиударний годинник, виконаний у темно-синій колірній гамі. Індикація під мінеральним склом комбінована: електронна та стрілочна з унікальним необритовим покриттям, що дозволяє визначати час, навіть за слабкого освітлення. Також є світлодіодне підсвічування. Кварцовий механізм надійно захищений пластиковим корпусом. Ремінець виготовлений із полімеру та застібається на пряжку. Годинник має додаткові функції: автоматичний календар, таймер зворотного відліку та секундомір. Модель з підвищеною стійкістю до ударів і водостійкістю до 200 м, що дозволяє її використовувати для пірнання і занурення у воду до 2 годин. Акумулятор забезпечує безперервну роботу до трьох років.

64ecb17527a72.webp

Casio GBX-100TT-8ER

Багатофункціональний чоловічий годинник з електронною індикацією. Корпус виготовлений з вуглецевого волокна, що відрізняється особливою міцністю та легкістю. Безель виконаний із сталі, а ремінець – із полімеру сірого кольору. Регулювання розміру зап’ястя здійснюється за допомогою пряжки. Механізм – високоточний кварцовий. Мінеральне протиударне скло захищає темний дисплей, на який виводиться низка додаткової інформації: дата, день тижня, будильник, припливи та відливи, фаза місяця. Годинник оснащений функціями для людей, які займаються спортом: крокоміром, акселерометром, секундоміром, п’ятьма таймерами зворотного відліку, прогнозуванням тренувань та ін. Вбудована пам’ять дозволяє зберегти відомості про гонки або інші активності до сотні записів. За допомогою технології Bluetooth здійснюється синхронізація зі смартфоном та передача даних, а також відкривається доступ до ряду корисних та зручних можливостей. При цьому автоматично налаштовується місцевий час. Годинник має водонепроникність 200 м і може бути використаний для плавання. Термін служби акумулятора – близько двох років.

64ecb18391086.webp

Casio GMA-S2100SK-4AER

Завдяки рожево-лавандовому кольору ця модель G-Shock більше підійде жінкам. Незважаючи на свою масивність, годинник чудово виглядає і надійно кріпиться навіть на найтендітнішому зап’ясті за допомогою полімерного ремінця із застібкою-пряжкою. Кварцовий механізм розташований у полімерному протиударному корпусі зі світлодіодним підсвічуванням. Індикація комбінована: стрілочна та електронна. На циферблат виведена додаткова інформація: день тижня, число та місяць, 12- та 24-годинний формат часу, секундомір, таймер зворотного відліку. Стрілки та мітки мають покриття, що дозволяє визначати час за будь-якої освітленості. Модель має водонепроникність 200 м. Термін служби акумулятора до трьох років.

64ecb1908043f.webp

Яскраві та зухвалі G-Shock

Бренд пропонує безліч моделей годинників з неймовірним креативним дизайном: яскравих кольорів для жінок (GMAS2100BS4A), футуристичних та громіздких для чоловіків (GA700FF-8A), а також високотехнологічних для дайверів (GW8230NT-4).

Джерело https://ua.watch4you.com.ua/casio-g-shock/