НЕТ ЦЕНЗУРЕ

Обзор журналистики и блогосферы

В Курсе

Вишуканий чоловічий одяг як інструмент самовираження

Гарний, стильний і вишуканий одяг – запорука впевненості в собі. Французький бренд Zilli успішно презентує преміальну лінійку чоловічого одягу, який підкреслить індивідуальність і допоможе залишатися на хвилі комфорту. Вся продукція компанії Zilli виготовляється винятково в Італії. Кожний елемент майбутньої речі обробляється вручну, проходячи за потреби кілька послідовних етапів кропіткої праці. На світовому фешн-ринку бренд існує з 1970 року й до сьогодні більшість одягу виробляється винятково в Ліоні, на батьківщині торгової марки. Проте взуття моделюється в Італії перевіреними майстрами.

Придбати продукцію бренду можна не лише у фірмових бутиках, а й у магазині DOMINO. Це мультибрендовий маркет, де можна знайти найкращі речі від всесвітньо відомих виробників. За потреби стилісти компанії проконсультують вас щодо товарів бренду Zilli та допоможуть сформувати унікальний неперевершений лук. Доставлення замовлень здійснюється всією територією України.

Риси бренду Zilli, що зацікавлять споживача:

  • неперевершений рівень якості речей, котра підтверджується багатолітнім досвідом роботи у сфері моди;
  • елегантний дизайн, спланований до найменшої дрібниці;
  • вишуканий стиль, що підкреслить індивідуальність користувача;
  • тривалий термін використання – під час виготовлення речей і взуття використовується сировина преміальної якості, завдяки чому готові моделі не втрачають свого вишуканого вигляду впродовж багатьох років;
  • стійкість до постійної експлуатації.

Вся модельна лінійка бренду виготовляється з дотриманням високоточних стандартів. На першому етапі компанія, як відомо, займалася виготовленням винятково верхнього одягу. Та поступово в лінійці бренду з’явилися чоловічі штани, шорти, джинси, сорочки поло. Весь спектр моделей виготовлено або у стилі кежуал, або в міському. Головний акцент – преміальна якість, 100% зручність у кожному виробі впродовж всього терміну використання.

Синій джемпер Zilli

Багаторічна якість одягу та розкішне оздоблення

Бренд Zilli використовує у своїх моделях як оздоблення елементи з екзотичної шкіри. Вони також відіграють велику практичну роль. Завдяки цьому речі відрізняються підвищеною якістю, зручністю та практичністю. Для пошиття кожної одиниці використовується тканина люксового спектра. Всі моделі, в тому числі джинси, виготовляються за сучасними мірками, з урахуванням особливостей чоловічої фігури, що робить їх надзвичайно зручними.

Темно-сині чоловічі джинси

Моделі виготовляються у промислових масштабах, щоб задовольнити зростаючий попит від клієнтів. Для замовлення достатньо вибрати одяг, який цікавить, розмір, а всі інші питання – довірити спеціалістам бренду Zilli. Консультанти нададуть відповіді на запитання, підберуть одяг, спираючись на індивідуальні смаки кожного замовника.