Особливості будівництва печі барбекю

На території своєї дачної ділянки можна спорудити цілий комплекс барбекю, що складається з печі барбекю, літньої альтанки, стільниці, обіднього столу та інших предметів меблів.

На відміну від звичайних печей і камінів, які будуються всередині житлових приміщень, барбекю зводяться на вулиці і можуть бути частиною літньої альтанки.

Також такі вогневі вогнища можуть являти собою конструкцію, що окремо стоїть, під дахом або ж знаходитися на території веранди.

Якісно та швидко побудована барбекю піч дозволить вам, не виїжджаючи на природу, організувати для себе та своїх друзів справжній пікнік з ароматним та соковитим шашликом.

Продумана конструкція такої печі зробить приготування їжі в кілька разів легше та зручніше, до того ж вам не потрібно буде засмічувати свій будинок продуктами горіння та встановлювати потужну витяжку.

Ціле літо ви зможете готувати на вулиці, але для цього найкраще зводити піч у критій альтанці. Для будівництва такого вогневого вогнища використовують лише вогнетривкі матеріали. Найчастіше печі будують із шамотної цегли, яка витримує найвищі температурні режими.

Пічка барбекю

Пекти барбекю стане вашою надійною опорою і помічницею на літній кухні. Не варто плутати каміни та печі, тому що перші конструкції зводяться для прикраси саду та використовуються для обігріву приміщень.

Що стосується печей, то сфера їх використання набагато ширша, тому що вони служать для обігріву, приготування їжі і виступають як головна прикраса присадибної ділянки.

Такі конструкції складаються з топкової частини, даху, димаря і можуть обладнатися різними пристосуваннями для приготування різноманітних страв: рожни, грати, шампура і таке інше.

Зручна конструкція сучасних печей дозволяє набагато довше підтримувати певну температуру та захищати полум’я від атмосферних опадів та вітрів. Повнофункціональні печі здатні замінити собою мангали, грати, газову плиту та інше обладнання для приготування їжі.

Пекти-барбекю може доповнюватися мийкою, стільницею, поличками для зберігання посуду та іншими пристроями.

Перед будівництвом печі вам потрібно буде визначитися з її місцем розташування: вогневе вогнище не повинно знаходитися надто близько до будинку, але при цьому потрібно простежити за тим, щоб літню альтанку можна було підключити до всіх необхідних комунікацій.

Для стаціонарної печі барбекю потрібно буде підготувати ґрунтовний майданчик і міцний фундамент, для якого робиться котлован глибиною трохи нижче за промерзання грунту.