Смарт-функції в електрочайниках

Розвиток новітніх технологій не стоїть на місці. Концепція «розумного» будинку набуває популярності, тому смарт-функціями наділяється навіть дрібна побутова техніка. Розглянемо докладно особливості смарт-чайників та чим вони відрізняються від звичайних.

Навіщо потрібен смарт-чайник

«Розумний» прилад обладнаний OLED-дисплеєм, який відображає температуру води в реальному часі. Це дозволяє заварювати різні напої з використанням води потрібної температури. Наприклад, якщо чорний чай заварюють окропом, то зелений краще заливати водою, температура якої становить 80 градусів. Завдяки дисплею легко контролювати процес.

Головна особливість смарт-чайників — спеціальний модуль, завдяки якому можливо керувати пристроєм на відстані через Android або iOS на смартфоні чи планшеті. У додатку можна вмикати/вимикати електрочайники, дізнаватися про рівень води та температуру, виставляти таймер, включати підсвічування та багато іншого. Важлива умова — наявність інтернету. За допомогою програми власник може вранці увімкнути чайник у ліжку та отримати повідомлення на смартфон, що вода закипіла.

Пристрій може працювати автономно або підключається до загальної мережі smart home. Смарт-чайником можливо управляти через Bluetooth, вдома безпосередньо зі смартфона, а також через інтернет. Очевидно, що в будинку має бути шлюз (Gateway), через який подаються команди віддалено. Управляти пристроєм через Wi-Fi можливо, якщо смартфон також підключено до цієї мережі.

Це диво технічного прогресу стане справжньою знахідкою для молодих батьків. Адже для приготування дитячого харчування потрібна вода, температура якої становитиме 36—40 градусів. Завдяки електронному контролеру смарт-чайник блискуче впорається з цією задачею. 

Розширений функціонал та можливості

Якщо класичний чайник лише кип’ятить воду, то розумний, залежно від виробника, наділений низкою цікавих функцій, покликаних зробити кухонний побут зручнішим:

 • керування температурними режимами;
 • додаткове очищення води за допомогою фільтрів;
 • передача управління іншим користувачам через додаток;
 • блокування вмикання за відсутності води у чайнику;
 • дистанційне керування;
 • контроль якості води;
 • підтримка заданої температури;
 • швидке кип’ятіння завдяки потужним нагрівальним елементам;
 • оповіщення через звук, світло, смс;
 • безпека під час користування, що досягається завдяки терморегулятору та накладкам, які захищають від опіків; 
 • віддалений старт кип’ятіння.

Інноваційні можливості смарт-чайника дозволяють зекономити час в умовах постійного цейтноту. Скористайтеся перевагами «розумного» чайника, щоб завжди мати змогу насолодитися чашкою духмяного напою — на сайті магазину Алло в Одесі є великий вибір моделей. Цей стильний електроприлад стане надійним помічником та окрасою вашої кухні.